Indira Varma, Obi-Wan Kenobi dizisinin kadrosunda

Özgür Deveci
Özgür Deveci 2.03.2021 - 22:47
Star Wars hayranlarının merakla beklediği yapımlardan biri olan Obi-Wan dizisinin kadrosuna Indira Varma dahil oldu.

Variety tarafından yapılan habere göre, Disney Plus'ta yayınlanacak olan Obi-Wan Kenobi dizisine Indira Varma dahil oldu. Varma'nın oynayacağı karakterin detayları şu an için gizli tutuluyor. Dizinin başrol oyuncusu Ewan McGregor, filmlerdeki Kenobi rolünü tekrar canlandıracak. Ayrıca Hayden Christensen'de, Darth Vader olarak Anakin Skywalker karakterine hayat verecek.

HBO'nun Game of Thrones dizisinde Ellaria Sand olarak tanıdığımız Varma, şu sıralar ABC hukuk draması For Life'da oynuyor. Başarılı oyuncunun diğer çalışmaları arasında Patrick Melrose, Paranoid ve Carnival Row gibi yapımlar yer alıyor. Sinema tarafında ise, suç gerilim filmi Crisis ve ikincisi Disney Plus'ta yayınlanan drama filmi The One and Only Ivan bulunuyor.

Indira Varma, Obi-Wan Kenobi dizisinin kadrosunda

Indira Varma, Obi-Wan Kenobi dizisinin kadrosunda

Obi-Wan dizisi ilk olarak Ağustos 2019'da duyurulmuş ve bir sonraki yıl çekime başlaması amaçlanmış olsa da, senarist Hossein Amini'nin Ocak 2020'de projeden ayrılmasıyla çekimler ertelenmişti. Geçtiğimiz Nisan ayında Amini'nin yerine Joby Harold getirildi ve senaryonun yeniden yazılması prodüksiyonun 2021'e ertelenmesine neden oldu.

Dizi, 2005 yapımı Revenge of the Sith filminden 10 yıl sonrasını konu alıyor. Disney Plus'ta yayınlanan Jon Favreau'nun The Mandalorian dizisinde birçok bölümün yönetmenliğini üstlenen Deborah Chow, Obi-Wan dizisinin de yönetmen koltuğunda oturuyor. Obi-Wan dizisi, Disney'in prodüksiyon aşamasında olduğu birkaç Star Wars yapımından biri.

1997’nin Eylül ayında ünlü İngiliz sinema dergisi Empire Online’ın yaptığı Tüm Zamanların En İyi 100 Film Yıldızı anketinde 36. olan başarılı oyuncu McGregor, 1999’da usta yönetmen George Lucas'ın teklifiyle Star Wars evrenine dahil oldu. Daha sonra The Phantom Menace (1999), Attack of the Clones (2002) ve Revenge of the Sith (2005) filmlerinde Obi-Wan Kenobi karakterini canlandırdı.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 19:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 17:08
usta kenobi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 13:17
O halde Hello There
Kalan Karakter : 300 Gönder
Indira Varma, Obi-Wan Kenobi dizisinin kadrosunda

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×