inFamous 2 ile ilgili yeni detaylar

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 29.11.2010 - 14:53
Bakalım yapımcılar neler planlıyor?

inFamous, Playstation 3 konsoluna özel yapılan oyunlar arasındaydı. Çıktığında genel olarak beğenilen oyunun yapımcı firması Sucker Punch, ikinci oyun için  çok sıkı çalışıyor.

inFamous 2 için yeni detaylar gün yüzüne çıktı. Yenilikleri şöyle listeleyebiliriz:

1) İlk oyunun eksiklerinden olan yakın dövüş sistemi geliştiriliyor. Artık yakın dövüşde daha etkili olacağız.

2) Oyunun geçeçeği  New Marais şehri New Orelans'ı andıracak. Yapımcılar artık New York'tan esinlenmek istemiyorlar. Çünkü New York birçok oyunda kullanıldı.

3) Daha gelişmiş aksiyon elementleri oynanışa eklenecek. Örneğin araba gibi daha büyük nesneleri alıp düşmanların üzerine fırlatabileceğiz.

4) Şu an kahramanımız Cole, sadece elektriği kontrol edebiliyor. Ancak yapımcılar farklı şeyler üzerinde de düşünmeye başlamışlar.

5) İkinci oyunun başında Cole'un morali oldukça bozuk, ruh hali daha kötü, daha şiddet yanlısı.

inFamous 2, PlayStation 3 için 2011 yılında çıkacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
inFamous 2 ile ilgili yeni detaylar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×