Infinity War hakkında yeni bilgiler

Infinity War hakkında yeni bilgiler

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 17.07.2017 - 15:06
Kapalı kapılar arkasında ne gösterildi?
Serüvenine Iron Man ile başlayan Marvel Cinematic Universe, tam 10 yıl sonra, yaptıkları tam 15 filmden sonra, sonunda Avengers: Infinity War altında toplanacak. Geçtiğimiz hafta sonu Disney Expo yani D23'de Marvel, Infinity War hakkında bir sürü yeni bilgi paylaştı. Orada bulunanlara özel olarak bir de fragman yayınlandı. İçeride bulunanların anlattığına göre çok güzel gözüken bu fragmanı biz de duyduğumuz kadar size aktaracağız.

The Guardians of the Galaxy uzayda dolanırken Star Lord'un boşlukta hareketsiz duran bir kişiyi görmesiyle başlar. Roket Racoon'un bedeni içeriye almasıyla bu kişinin Thor olduğunu görür. (Doğal olarak Ragnarok spoiler'ı oluyor bu.) Mantis uynadırdıktan sorna Thor "Siz de kimsiniz?" der ve başka bir gezegene doğru uçmaya başlarlar. Gittikleri gezegen tamamen paramparçadır.

Bir sonraki sahnede Dünya'da Scarlet Witch'i bir arabada görüyoruz. O sırada bir kadın sesi Loki Tesseract'ı kendinden çok uzun birine teslim ederken "Death follows him like a shadow" yani "Ölüm onu gölge gibi takip ediyor" diyor.

Infinity War hakkında yeni bilgiler
Diğer sahnede Peter Parker yer yüzüne düşen gölge yüzünden Örümcek Hisleri harekete geçiyor, hızlıca arkasını dönüyor ve gökyüzünde devasa bir gemi görüyor. Tony Stark "Bir şansımız var" "O bize geliyor" der ve yere düşmüş olan uzay gemisinden Thanos çıkar. Başlayan savaştan verilen görüntüler de Doctor Strange portallar açıyor ve Star Lord içlerinden geçip Thanos'a ateş ediyor. Homecoming'in sonundaki yeni zırhı ile Spider-Man'de hava görülüyor. Hapiste olan Vision, Bucky ile birlikte Wakanda ordusu, sakallı Captain America, sarışın Black Widow ve yeni zırhıyla Iron Man. Hulkbuster zırhını da başka biri kullanıyor ama kim olduğu gösterilmiyor.

Ağır yaralı olarak yerde yatan Peter Parker'ı, o sırada ağlayan Tony Stark başından tutarken "Özür dilerim Tony" der. Thanos, Thor'u kafasından tutar ve sıkar ve sonra elinde Infinity Gauntlet olan Thanos Ay'ı Dünya'ya doğru çekmeye başlar.

YouTube'da 50 saniyelik bir görüntü var ancak gerçek olduğuna emin değiliz.

Panel'de Marvel Studios başkanı Kevin Fiege, sahneye Infinity War'da bulunan oyuncuların bazılarını çağırdı. Kadraja sığmayacak kadar büyük olan ekip'de fragman sırasında orada bulunmaktaydı. Panelin videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Thanos'un en iyi askerleri olarak bilinen Black Order'da görücüye çıkmış oldu.

Infinity War hakkında yeni bilgiler
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 22:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.07.2017 23:05
derıdevil varmı
MK Okuru
MK Okuru 20.07.2017 22:00
Dizi karakterlerinin olup olmayacağı belli değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.07.2017 17:17
sonunu söyleyeyimmi,2-3 karakter ölücek onlar için tören falan yapılacak ama thanos yenilecek tadaaa mutlu son klasik
MK Okuru
MK Okuru 20.07.2017 22:00
Yalnız film 2 part olacak.1. filmde ölmez Thanos.Ben sana sonunu söyleyeyim.Filmin sonunda herkes ölecek.Sadece Dr. Strange kalacak.O da Thanostan zaman taşını alacak ve zamanı geriye alıp kimse ölmemiş olacak.

---------------------------------------------

Filmin geçen yıl iki part değil, tek film olarak çıkacağı duyurulmuştu.
MK Okuru
MK Okuru 18.07.2017 15:21
Kurtlar Vadisi misali diyorsun yani.Tabi bi yerde heyecan olması için olması gerekir.1.'si düşmanın gücünün büyük olması adına ve ölenin intikamının alınması kalite adına yapılabilecek şeyler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Uniquean
Uniquean 18.07.2017 00:04
Sarışın black widow mu? Ne olur birisi yanlış okudun desin.
MK Okuru
MK Okuru 20.07.2017 21:58
Black Widow'un her filmde saç stilini değiştirmek gibi bir özel gücü var.
MK Okuru
MK Okuru 19.07.2017 14:49
Captain marvel 'ı oynayacak kadın sarışın, muhtemelen onu kastetmişlerdir.
MK Okuru
MK Okuru 18.07.2017 15:17
Çok istiyorsan söyliyim 'Yanlış okudun'.Ama doğrusunu söylemek gerekirse.....konuyla alakalı en ufak bir fikrim yok :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.07.2017 15:57
son örümcek adam filmi çok güzeldi,izlemeyen varsa seyretmesini tavsiye ederim.Salonda yediden yetmişe izleyiciler vardı ,kart orta yaş yöneticisinden tut da çocuğunu getirmiş teyzesinden lise öğrencisine kadar leyif almayan yoktu...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.07.2017 17:33
Şu kadroya bakarmısınız resmen efsane.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×