Infinity Ward yanıyor!

Infinity Ward yanıyor!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Infinity Ward yanıyor!
İnfinity Ward'da ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Activision'ın kararı sonucunda bir süre önce Vince Zampella ve Jason West'in görevlerine son verilmişti. Bu durumu iş anlaşmasına uygunsuzluk olarak tanımlayan Activision, bu aşamadan sonraki gelişmeleri tahmin edemedi sanırız. Zira bu ayrılıklardan sonra iki önemli isim daha; Francesco Gigliotti ve Todd Alderman de stüdyodan ayrılmıştı.

Dün size bildirdiğimiz haberde ise Vince Zampella ve Jason West, EA'in de desteğiyle Respawn Entertainment'i kurmuştu. Ve bugün... Infinity Ward'da yaprak dökümü sürüyor. Çünkü iki önemli yapımcı daha; Jon Shiring (kıdemli programcı) ve Mackey McCandlish (tasarımcı), Infinity Ward'dan istifa ettiklerini açıkladı.

Shiring, Twitter sayfasında "6 yıldır çalıştığım Infinity Ward'dan bugün istifa ediyorum, herkesi çok özleyeceğim" dedi.

Önceki bir haberimizde belirttiğimiz gibi, 22 kişilik eski 2015 çalışanı, daha önce EA'den ayrılıp yeni bir stüdyo olarak Infinitiy Ward'u kurmuş ve büyük başarılar elde etmişti. Şimdi de Infinity Ward'dan ayrılanlar tekrar bir araya gelerek gelecekte büyük işler başarma peşinde olabilir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2020 16:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×