Infinity War'da en çok gözükecek olan iki karakter belli oldu

Infinity War'da en çok gözükecek olan iki karakter belli oldu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 21.03.2018 - 15:17
Russo Kardeşlerden açıklama geldi.

Avengers: Infinity War, önümüzdeki ay vizyona girecek. Marvel Sinematik Evreni'nin tam 10 yıldır hazırlandığı Infinity War, deli titan Thanos'u dünyaya getirecek. Görünüşe göre Thanos'u tahminimizden fazla göreceğiz. Filmin yönetmenleri Russo Brothers, film ile ilgili yaptığı açıklamada filmde en çok karşımıza çıkacak olan iki karakteri belirtti. Beyaz Perde'de en uzun süre göreceğimiz ilk karakter Thanos'un ta kendisi olacak. Kötü karakterin daha ön planda olacak olması tabi ki enteresan bir deneyim olacak.

Avengers: Infinity War'da en çok gözükecek olan iki karakter belli oldu

Konu hakkında konuşan Joe Russo, "Hayranların beklemediği, farklı bir hikaye anlatmak istiyoruz. Kötü adamın gözünden bir hikaye işlemek istedik. Bununda bir filmin reklamı için riskli bir hareket olduğunu biliyoruz" dedi. Peki öteki karakter kim? Bu da tabi ki Odin'in oğlu Thor olacak. "Thor'un filmde ilgi çekici bir hikayesi olacak. Diğer Avengers filmlerinde ön planda olan bir karakter olmasa da bu filmde kesinlikle önemli bir rol oynuyor." açıklamasında bulunan Russo Kardeşler, heyecanlı olan Marvel hayranlarını daha da heyecanlandırmayı başarıyor.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 18:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2018 16:50
İlgi çekici sahne dediği kafası patlayacak
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2018 02:17
Arkadaşım kitap mı bu? Film, yani o hikaye sahneler ile karşımıza çıkacak. Anlatmak istediğim, senin düşündüğün gibi yüceltilmeyecek, aksine ezik kahraman haline sokacaklar.
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2018 18:51
İlgi çekici bir sahne demiyor hikayesi var diyor. Yani thor u ilk defa avenger ta ön plana çıkarıyorlar. Hep cap ve ironman olcak değil ya..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2018 16:27
odinforce thormu göreceğiz ? ve muhtemelen filmin sonunda ayrılan karakterlerden birimi olacak ? yeniden asgardı kurmak için çıkacak tamamen bana göre ?
MK Okuru
MK Okuru 22.03.2018 00:25
odinforce thor zaten ragnarok ta gördük mcu zaten bütün karakterlerin nerflenmiş hali thoru yediler bitirdiler comicvine da alay konusu dceu superle vs konuları açılıyor thor vision hulkbuster vs super diyorlar gene super alıyor :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Taurrnil Stormael
Taurrnil Stormael 21.03.2018 19:43
ses kazanın içinden geliyor galiba
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2018 19:16
aha gırdın gafasını gırdın
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×