Infinity Ward'a yeni eleman aranıyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Call of Duty'nin ana geliştiri
Call of Duty'nin ana geliştirici stüdyosu Infinity Ward'da yaşanan ayrılıklar, doğal olarak yeni eleman ihtiyaçlarına da sebebiyet vermişti. Activision da bu doğrultuda yeni eleman alımları için ilanlar vermiş.

Açık pozisyonlar arasında kıdemli yazılım mühendisi, kıdemli animasyon sanatçısı, kıdemli görsel efekt tasarımcısı ve kıdemli oyun tasarımcısı gibi seçenekler var. Yeni oyunu da merakla beklediğimizi belirtelim.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 17:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Infinity Ward'a yeni eleman aranıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×