Infinity Ward'da ayrılıklar sürüyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Infinity Ward'da ayrılıklar sürüyor
Kısa bir süre önce Vince Zampella ve Jason West, Infinity Ward'dan ayrılmıştı. Bu önemli iki ismin işi bırakması, oyun severler tarafından endişeyle karşılansa da, stüdyonun iletişim sorumlusu Robert Bowling, moral düzeylerinin yüksek olduğunu ve çalışmaya devam ettiklerini açıklamıştı. Bugün ise, Infinity Ward'dan bir kötü haber daha geldi. Baş yazılım mühendisi Francesco Gigliotti ve baş tasarımcı Todd Alderman, Infinity Ward'dan ayrıldılar.

Bakalım bundan sonra ne olacak? Hatırlarsanız Medal of Honor: Allied Assault'un geliştirilmesinin ardından 22 kişilik çekirdek takım, EA'den ayrılmış ve Infinity Ward'u kurarak Call of Duty'yi ortaya çıkarmıştı. O günden bu yana Medal of Honor unutulup giderken, Call of Duty ise 60 milyona yakın satarak kırılmadık rekor bırakmamış, tüm zamanların en çok satan FPS oyunu olmuştu. Şimdiye baktığımızda Infinity Ward'dan ayrılanların sayısı 4 oldu. Acaba eskiden yaptıkları gibi yine yeni bir stüdyo kurup, bambaşka bir seri hazırlamanın peşinde olabilirler mi?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 13:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Infinity Ward'da ayrılıklar sürüyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×