Infinity Ward'dan yeni Call of Duty ve dahası

Infinity Ward'dan yeni Call of Duty ve dahası

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Infinity Ward'dan yeni Call of Duty ve dahası
Activision, başarılı serisi Call of Duty ile ilgili yeni bilgiler verdi. Şu aralar Call of Duty isminin özellikle Infinity Ward cephesindeki geleceği merak ediliyordu. Durum netleşti; Infinity Ward, şu an yeni bir Call of Duty oyunu üzerinde çalışıyor ve bu büyük ihtimalle Modern Warfare 3 olacak.

Çalışmalar, eklenti paketleri üzerinde de devam edecek. Buna göre Modern Warfare 2 için bir DLC paketi daha hazırlanacak ve bu da yıl sonunda kullanıcılara sunulacak. Ek olarak Treyarch tarafından geliştirilen Black Ops için de DLC paketlerinin geleceği belirtildi.

Bobby Kotick, Call of Duty serisinin bugüne kadar sadece Xbox Live üzerinden 1.75 milyar saat oynandığını, hazırlanan harita paketlerinin de toplamda 17 milyon satıldığını açıkladı.

Görünüşe göre Call of Duty serisi daha uzun bir süre bizlerle olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2020 06:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×