Infinity War'un yeni TV reklamında aksiyon tavan yapıyor

Infinity War'un yeni TV reklamında aksiyon tavan yapıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 8.04.2018 - 04:06
Film bekleyenlerini memnun edecek gibi gözüküyor

İçerisinde bulunduğumuz ay vizyona girecek olan Avengers serisinin yeni filmi Infinity War için yeni bir TV reklamı daha yayınlandı. Yayınlanan bu televizyon reklamına baktığımızda karakterlerin savaşta gösterecekleri hünerleri görebiliyoruz. Özelikle Dr Strange'in tüm gücü ile Thanos'un ordularına saldırması serinin sevenlerini oldukça heyecanlandırdı. Tam olarak 10 senedir Avengers: Infinity War için hazırlanan Marvel yapımcıları, ortaya koydukları her şeyin kusursuz olmasını istiyorlar. Çünkü aksi taktirde ortada 10 yıllık bir emeğin çöpe gitmesi var. Büyük bir altyapıyı ince işçilikten geçiren filmin senaristleri ve yönetmenleri, filmde izleyenleri şaşırtacak sürprizlerin olacağını belirtti.

Avengers: Infinity War'un yeni TV reklamı harika

Thanos ve Sonsuzluk Taşları'na karşı savaş verecek olan Avengers ekibi, ilk defa bu kadar büyük bir tehlikeye karşı savaşacak. Son filmleri sayesinde kadrosunu genişleyen Avengers, bakalım Infinity War da bizlere neler hazırladı? 26 Nisan tarihinde izleyicilerinin karşına çıkacak olan filmde başrolde olan kahramanlardan bazılarının öleceği söyleniyor. Bu yüzden filmde fazlasıyla sürprizler ile karşılaşacağımız aşikar durumda. Serinin sevenleri bazı tahminlerde bulunsa da, senaristler bu tahminlerin yanlış çıkacağını belirtiyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 03:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.04.2018 10:06
yeter artık her şeyi gösterdiler. filmi izlemeden ezberledik.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×