1/3

İngiltere'nin bu yıl en çok satmış olan oyunları!

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 25.12.2013 - 17:34
Listenin başında sizce kim yer alıyor?
İngiltere'nin en çok satan on oyunu yılın bitimine az bir süre kala listelendi ve mcvuk'dan duyuruldu. İngiltere'nin en çok satmış 12 oyunu bu listede yer alıyor. İşte o 12 oyun:

12. Just Dance 2014 (Ubisoft)


Kamera karşısında dans figürlerini sergilediğimiz bu eğlenceli oyunun listeye girmesi biraz şaşırtıcı oldu diyebilirim kendi adıma. Tabii tüm aileye oyun oynamayı sevdirdiği için ve genel olarak çoğu eğlence etkinliklerinde kullanıldığı için bu kadar satmış olsa gerek. Bu başarı tabii ki bir tebriği hakediyor.

İngiltere'nin bu yıl en çok satmış olan oyunları!

11. Pokemon X ve Y (Nintendo)


Neredeyse tüm dünya üzerinde Nintendo 3DS alışkanlığı başlatan ve satışları önemli bir şekilde etkileyen bu oyun İngiltere'nin de yıldızı olmuş durumda. İngiltere'nin aksine ben de 2 gün önce sırf Pokemon X oynayabilmek için gidip 3DS aldım ve aldığım keyif paha biçilmez. Kesinlikle sizlere tavsiye ediyorum.

İngiltere'nin bu yıl en çok satmış olan oyunları!
10. Assassin’s Creed IV: Black Flag (Ubisoft)

Assassin's Creed serisini genel anlamda korsanlığa dönüştüren bu oyun, yılın en beğenilen oyunları arasına girmiş durumda. İngiltere'nin de bu yıl favori yapımlarından biri olmuş.

İngiltere'nin bu yıl en çok satmış olan oyunları!
9. Gran Turismo 6 (Sony)

Sony'nin Gran Turismo 5'inden bir çıta daha yukarıda olan bu yapım yine en çok satanlar arasında bulunan isimlerin içerisinde yer alıyor. Yükseltilmiş bir versiyon olarak PlayStation 3'e çıkan Gran Turismo 6'nın yeni nesile gelmesini bekliyorduk ama kısmet PlayStation 3'e imiş. İnceleme puanları oldukça pozitif, satışlar da gayet iyi.

İngiltere'nin bu yıl en çok satmış olan oyunları!

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×