İngiltere'nin satış kralı!

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 8.02.2011 - 13:19
Bu adamların hayatı futbol
İngiltere'de en çok satan 20 oyun açıklandı. Bir oyun ise haftalardır zirvenin gerisine düşmüyor. Ne Call of Duty: Black Ops ne Fifa 2011 zirvede fazla kalamadı.

İngiltere'nin satış kralı!

Football Manager 2011, bu hafta da İngiltere listelerinin birincisi oldu. SEGA'nın en başarılı oyunlarından birisi olan Football Manager 2011 oyuncuların büyük beğenisini kazandı. Yeni çıkan Dead Space 2 bile listede 5. sırada. TOP 20'nin ikincisi ise The SIMS 3.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
İngiltere'nin satış kralı!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×