Inhumans dizisinin yeni fragmanı yayınlandı

Inhumans dizisinin yeni fragmanı yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 30.08.2017 - 09:47
Dizinin başlamasına sadece birkaç gün kaldı
Sinematik evrende ilk olarak Agents of S.H.I.E.L.D. dizisi ile işlense de asıl hikayenin anlatılacağı Inhumans dizisi için sadece birkaç gün kaldı. Marvel'ın uzun süredir tanıtımlarına hız verdiği projesi Inhumans için yeni bir fragman daha yayınlandı. Bu fragmana genel olarak baktığımızda dizinin ana ilerleyişi ve karakterleri üzerine durduğunu da görüyoruz.

Fragman odak noktasında ise tabi ki her zaman olduğu gibi hikayenin belkemiğini oluşturan kardeşler arası mücadeleye yer verilmiş. Game of Thrones dizisinde Ramsey Bolton karakterini canlandıran Iwan Rheon'un canlandırdığı Maximus ve Black Bolt arasındaki çekişme dizinin bu yeni videosunda da kendini gösteriyor. Anson Mount'un Black Bolt karakterine hayat vereceği dizide ayrıca Serinda Swan'ı Medusa rolü ile izleyeceğiz.

1 Eylül'de yayınlanmaya başlayacak olan Inhumans projesi toplamda 8 bölümden oluşacak. İlk iki bölümünün IMAX olarak sinema salonlarında da gösterileceği açıklanmış ve daha sonra televizyonda kalan 6 bölüm ile birlikte yayınlanacağı belirtilmişti. Dizinin bu yeni fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 22:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.08.2017 01:56
Meeeeeh
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×