Injustice 2 için Enchantress oynanış videosu geldi

Injustice 2 için Enchantress oynanış videosu geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 7.01.2018 - 12:31
Oyunun karakter yelpazesi genişliyor.

Injustice 2, şüphesiz geride bıraktığımız yılın en başarılı dövüş oyunlarından birisi oldu. DC evreninin sevilen karakterlerini karşı karşıya getiren yapım, grafikleri ve oynanış mekanikleri ile dikkatleri üzerine topluyor. Geride bıraktığımız ay PC platformuna da gelen oyun. Fighter Pack 3'e DLC'sine sahip olan oyuncuları için yeni bir karakteri daha oyuna ekliyor. İlk olarak Atom karakteri karşımıza çıkan geliştiriciler, bu sefer Enchantress ile karşımıza çıkacaklar. Oynanışı ile ilgi çeken karakter, gerçekten yapılması zor kombo dinamiklerine sahip. Kendine koruma altına alan becerilere sahip olan Enchantress'ın bazı yetenekleri, Mortal Kombat'ın sevilen karakteri Quan Chi'ye benziyor.

Injustice 2'nin yeni karakterinden video geldi

9 Ocak tarihinde oyuna eklenecek olan Enchantress'tan önce Fighter Pack 3'te, Ninja kaplumbağalar'ı görmüştük. Injustice 2: Ultimate Edition sürümünde ücretsiz olarak satılan Fighter Pack 3 indirilebilir içeriğini kaçırmamanızı öneriyorum. Keza DC evreninin sevilen karakterlerinin yanı sıra Ninja Kaplumbağalar'ın oyuna değişik bir bir hava kattığını söyleyebiliriz. PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında bulunan Injustice 2'ye daha yeni karakterlerin gelip gelmeyeceği ise belli değil.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 06:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×