Injustice 2 kadrosuna katılan Hellboy için yeni video

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 28.10.2017 - 11:34
Hellboy'un Injustice 2 macerası başlıyor.

Injustice 2, geçtiğimiz hafta PC'ye geleceğini resmi olarak duyurmuştu. Ultimate Edition ismi altında gelecek olan oyunun konsollar üzerinde yaptığı DLC karakter çalışmaları ise devam etmekte. Geçtiğimiz aylarda duyurulan Fighter Pack 2 DLC'si kapsamında Injustice 2'ye eklenen Hellboy karakterinin oynanış videosu ile karşı karşıyayız. Aşağıdan yayınlanan oynanış videosunu izleyebilirsiniz. Hellboy, 14 Kasım'da oyuna ekleniyor.

Hellboy Injustice 2 kadrosuna katılıyor

Geçtiğimiz haftalarda oyuna eklenen Mortal Kombat karakteri Raiden'dan sonra, Aquaman'in baş düşmanlarından Black Manta da oyuna eklenmişti. Hellboy şimdilik son DLC karakteri olarak tahmin edilse de NetherRealm studios'dan yeni bir duyuru gelebilir.

Hellboy Kimdir?

Mike Mignolan tarafından yaratılan Hellboy, Dark Horse Comics'in bir karakteridir. 1993 yılında ortaya çıkan karakter, kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Nazi döneminde Grigori Rasputin tarafından Third Reich ile birlikte dünyaya çağrılmıştır. Ama çocuk Hellboy uzaklarda İngiltere'nin bir kilisesinde yeryüzünde gelmiştir. Orada Amerikalı bir asker grubu ile karşılaşan Hellboy, askerlerin başında bulunan profesör tarafından evlat edilmiştir ve büyütülmüştür. Şeytan Azzael ve cadı Sarah Hughes'ın çocuğu olan Hellboy, isteksiz bir süper kahramandır.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 19.05.2021 00:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2017 17:36
kim modellemiş hellboyu resmen monkey king bacaklara bak çitlembik hell
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2017 06:48
Bikere ilk cizgiromandaki hellboy bu. Sanatcının çizimindeki hali. Gayet beğenildi o yüzden. 2. Si merlin zaten son dlc krakteri degil bu fighter pack 3var atom'un olduğu ve büyük bi süpriz karakter varmış.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2017 14:14
Oyun güzel de , bir yerden sonra basitleşiyor. Ne fatality ne babality...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Injustice 2 kadrosuna katılan Hellboy için yeni video

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×