Injustice 2 Legendary Edition yolda. Peki oyunda değişen ne var?

Injustice 2 Legendary Edition yolda. Peki oyunda değişen ne var?

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 9.03.2018 - 17:47
Legendary Edition'da neler var?

Injustice, hikayesi ile milyonlarca satmayı başaran bir çizgi romanın oyuna aktarılmış hali diyebiliriz. Superman'in Joker sayesinde bir anda kafayı yemesi ile birlikte birbirine giren süper kahramanlar Batman ve Superman'in tarafı olmak üzere ikiye ayrılmıştı. İlk oyunu ile büyük beğeni toplayan oyun, geçtiğimiz yıl yayınladığı ikinci oyunu ile büyük başarı elde ederek, bir çok kurum tarafından "Yılın en iyi dövüş oyunu" seçilmeyi başarmıştı. Geçtiğimiz yıl sonlarında PC'ye Ultimate Edition sürümü ile gelen Injustice 2, şimdi de en dolu paketi olan Injustice 2 - Legendary Edition'ı çıkarmaya hazırlanıyor.

Injustice 2 Legendary Edition yolda. Peki oyunda değişen ne var?

Injustice 2 Legendary Edition yolda. Peki oyunda değişen ne var?

Peki, Injustice 2 - Legendary Edition'ı diğer sürümlerden farklı kılan özellikler neler? Öncelikle, bu sürümün şimdiye kadar Injustice 2 adı altında çıkan bütün güncellemeleri ve eklentileri içerdiğini belirtelim. Ek paketler ile oyuna gelen Darkseid, Red Hood, Starfire, Sub-Zero, Black Manta, Raiden, Hellboy, Atom, Enchantress ve Teenage Mutant Ninja Turtles gibi kahramanlar ve kötü adamlar Legendary Edition sürümünde yer almakta. Ayrıca, John Stewert Green Lantern, Reverse-Flash, Black Lightning, Power Girl ve Grid gibi karakterlerin seslerini ve görünüşlerini değiştiren kostümler de bu sürümde yer almakta. Tabi ki Legendary Edition'ın oyun içerisinde yaptığı bazı değişiklikler de var. 

Oyuncuların ve karakterlerin ulaşabileceği maksimum seviye 30'a yükseltilirken, yine 30. seviyeye ait karakter ekipmanları geliyor. Oyuna yeni başlayanlar için de eski versiyona göre çok daha detaylı ver geliştirilmiş bir antrenman modu oyunda yer alacak. Yeni antrenman modu ile oyunu hiç olmadığı kadar iyi kavrayacabileceksiniz ve çoklu oyuncu modunda daha iyi rekabet edebileceksiniz. Bu değişikliklerin hepsi Injustice 2 - Legendary Edition'ın çıkışı ile birlikte gelecek. Peki, oyun ne zaman çıkıyor? Injustice 2 - Legendary Edition, 27 Mart'ta PC, PlayStation 4, ve Xbox One için çıkacak.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 00:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.03.2018 10:13
diskin içinde olsa keşke. artık öyle bir saçmalıkki bi kağıt parçasıyla kod var geçiriyorlar şu edition bu edition, olmuyor böyle.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.03.2018 02:09
Oyun, çizgi romana aktarıldı*
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.03.2018 00:32
Böyle bir paketin çıkmasını bekliyordum. Satışa çıkar çıkmaz alacağım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×