Injustice 2 PC'ye geliyor!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 24.10.2017 - 16:53
Hatta yarın açık betası başlıyor.

Oyun tarihinin en iyi dövüş oyunlarından biri olarak kabul edilen Injustice 2'nin PC'ye geleceği Warner Bros. tarafından açıklandı. Geçtiğimiz ay Amazon Fransa tarafından sızdırılan bir görselde oyunun Ultimate Edition versiyonunun PC'ye geleceği belirtilmiş, ancak Amazon tarafından hızlıca kaldırılmıştı. Aradan geçen bir aydan sonra ise Warner Bros. müjdeli haberi verdi.

Injustice 2, PC'ye geliyor

Warner Bros.'un yayınladığı basın bülteninde oyunun sonbaharda PC'ye Steam ve Windows Store üzerinden geleceği belirtildi. Bunun dışında, yarından itibaren oyunun açık betasının Steam üzerinden oynanabileceği belirtildi.  Warner Bros. tarafından yayınlanan ve NetherRealm tarafından geliştirilen Injustice 2'nin PC portunu ise Mortal Kombat XL'ın da PC portunu yapan QLOC üstleniyor. Warner Bros.'un PC portları ile olan sıkıntılı geçmişini düşünürsek, endişelenmeli miyiz? Bilmiyorum.

Injustice 2 açık betası 25 Ekim'de başlıyor.

Injustice 2, başarılı bir hikayeye sahip DC evreninde geçen bir dövüş oyunudur. Eğlenceli mekaniklere sahip oyunda, sevilen DC karakterleri ile dövüşebilirsiniz. Neredeyse her ay eklenen yeni karakterler ile de oyunun karakter sayısı gün geçtikçe büyümekte. 

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 18.05.2021 23:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost86
Ghost86 24.10.2017 22:03
Bir süredir beklediğim bir haberdi, güzel oldu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2017 17:33
Yine rezalet bir port olacak kesin.Şahsen PC'de kristal netliğinde olursa çok sevinicem konsoldaki o blur efekti sinir ediyordu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Injustice 2 PC'ye geliyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×