Injustice: Gods Among Us yayıldıkça yayılıyor

Injustice: Gods Among Us yayıldıkça yayılıyor

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 26.09.2013 - 11:16
Vita'dan sonra bir diğer platform...
Dün sizlere  Injustice: Gods Among Us'un PS Vita versiyonu ile alakalı iki haber yayınlamıştık. Konsol oyununun PS Vita versiyonu artık neredeyse kesin gibi öte yandan bugünkü haberimiz başka bir platfotm için.

Temmuz ayında Amazon üzerinden  Injustice: Gods Among Us Game Of The Year Edition adlı bir oyununun bilgisi sızmış burada da oyunun konsollar yanında PC için de çıkacağı belirtilmişti.

Injustice: Gods Among Us yayıldıkça yayılıyor
Brezilya sınıflandırma kuruluna göre  Injustice: Gods Among Us Game Of The Year Edition PS3, Xbox 360,PS Vita, Wii U ve PC için çıkacak. Öte yandan oyun yeni nesil konsollar için de hazırlanıyormuş.

Konu hakkında Warner Bros'tan henüz bir açıklama gelmese de herkesin kanaati oyunun diğer platformlara da çıkacağı yönünde. Mortal Kombat'ın da PC ile buluşmuş olması bu olasılığı güçlendiren başka bir etken.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 11:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×