inSane üçlemesi on yıl sürebilir

Burçin Aygün
Burçin Aygün 16.12.2010 - 10:42
Del Toro konuşmaya başladı
THQ yöneticilerinden Danny Bilson'ın dediğine göre, bu tek kelime ile epik bir deneyim olacak ve üç bölümlük bu oyunun tamamlanması sekiz ile on sene kadar sürecebilir. İlk oyunun yapımına altı aylık bir süreçte başlanacak ve 2013 yılında yayınlanacak.Öte yandan ünlü yönetmen Guillermo Del Toro, sinema gibi bir sektörden geldiğini, oyun ve film dinamiklerinin oldukça farklı olduğunu ancak ikisi arasındaki dengeyi zamanla yakalayabileceğini söylüyor. Hikaye anlatımı, kurgu, akış, her şey çok farklı olduğunu ve bunun altından zamanla kalkabileceğim, diye de ekliyor.

inSane üçlemesi on yıl sürebilir
Biz de Del Toro'ya güveniyor ve 2013'ü büyük bir korku tecrübesi için bekliyoruz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 06:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
inSane üçlemesi on yıl sürebilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×