Insomniac Games’in bir sonraki oyunu belli oldu mu?

Insomniac Games’in bir sonraki oyunu belli oldu mu?

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 27.02.2013 - 21:19
Resistance’ın yapımcılarının gelecek planlarına dair ipuçları.
Tüm şirket tarihleri boyunca sadece PlayStation platformlarına oyun yapan Insomniac Games popüler oyun forumu NeoGAF’ın Kifimbo isimli kullanıcısının araştırmasına göre yakın zamanda “sunsetoverdrive.com” isimli bir sitenin domain adını kayıt altına aldı.

Spyro the Dragon, Ratchet & Clank ve Resistance gibi PlayStation’ın üç neslinin de önemli serilerinin yapımcısı olan şirket bildiğiniz gibi ilk multiplatform oyununun hazırlığını yapıyor. Gelen bilgilere göre Sunset Overdrive markası “bilgisayar oyun yazılımı ve çevrimiçi bir bilgisayar oyunu hizmeti” için kaydedilmiş. Henüz şirketten bir yorum gelmese de bu oyunun Fuse gibi bir AAA oyun değil de, 2011 Mart’ında kurulmuş ve sosyal/çevrimiçi oyunlara ağırlık veren Insomniac Click grubunun yeni projesi olabileceği söylenenler arasında.

Insomniac Games’in bir sonraki oyunu belli oldu mu?
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 10:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×