Insomniac Games, PS3 fan'larına cevap verdi

Murat Sağlam
Murat Sağlam 10.06.2011 - 09:17
İki PlayStation 3'e özel oyun projeleri varmış
Insomniac Games, multi-platform oyunlar üzerinde çalışmaya başlayacağını açıkladığı anda PlayStation dünyası sarsılmıştı. Birçok PlayStation 3 seven insan, bu durumun çok iğrenç olduğunu söyleyerek tepkilerini belirtmişlerdi. Evet tam olarak "iğrenç" kelimesini kullanmışlardı.

Insomniac Games, PS3 fan'larına cevap verdi
Insomniac Games ise buna cevap vermekte gecikmedi. PlayStation 3 için özel olan iki oyun projesi üzerinde çalıştıklarını ve bu işi yaptıkları halde bir yandan multi-platform oyunlar geliştirmenin neresinin iğrenç olduğunu anlayamadıklarını söylediler. Ayrıca kesinlikle bağlı oldukları PlayStation 3 fan'larına ihanet etmeyeceklerini belirttiler.

Xbox 360'a özel bir oyun çıkarırlarsa bir daha asla Insomniac Games'in piyasaya süreceği bir oyunu satın almayacağını söyleyen bir "fanboy" a ise cevapları şöyle oldu: "Böyle bir projemiz zaten yok ve hiç olmayacak. Bu tarz haberlerin hepsi yalan."
Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2021 11:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Insomniac Games, PS3 fan'larına cevap verdi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×