Insomniac Games Sunset Overdrive 2 üzerinde çalışıyor mu?

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 31.05.2018 - 17:27
Insomniac'ın şimdilik böyle bir planı yok

Xbox One'ın çıkış oyunlarından biri olan Sunset Overdrive, oldukça sevilen bir oyun olmuştu. Şu sıralar PlayStation 4' özel Spider-Man oyunu geliştiren  Insomniac Games'ten Sunset Overdrive 2 geleceği, ve duyurunun E3 2018'de yapılacağı yönünde söylentiler vardı. Ancak Insomniac Games tarafından gelen haberler, Sunset Overdrive 2 bekleyen oyuncuları üzecek gibi görünüyor.

Ufukta Sunset Overdrive 2 görünmüyor

Gazeteci Patrick Klepek'in yapımcı firma tarafından sağlam bir kaynağa dayandırdığı habere göre, Insomniac Games'in planları arasında Sunset Overdrive 2'yi geliştirmek yok. Geçtiğimiz haftalarda Sunset Overdrive 2'nin E3 2018'de duyurulacağı yönünde söylentiler çıkmış, oyunun takipçileri sabırsız bir bekleyiş içine girmişti. Ancak gelen haberlere göre Insomniac Sunset Overdrive 2 üzerinde çalışmıyor. Sunset Overdrive'ın Pc için çıkış yapacağı haberleri dolaşırken, acaba yeni bir oyun daha mı geliyor soruları da sorulmaya başlanmıştı. Xbox One çıkış oyunlarından olan Sunset Overdrive eğlenceli oynanışı ve parkur öğeleriyle, oyuncuların beğenisini toplamış. Xbox one exclusive oyunlardan beklentileri de oldukça arttırmıştı. Sunset Overdrive Incomniac Games şu sıralar PS4' özel oalrak geliştirdikleri Spider-Man oyunu üzerinde çalışıyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.07.2021 16:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2018 09:59
Çok iyi oyundu platform mekanikleri muhteşemdir :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Insomniac Games Sunset Overdrive 2 üzerinde çalışıyor mu?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×