Instagram'ın en popüler kentleri açıklandı

Instagram'ın en popüler kentleri açıklandı

Furkan Güler
Furkan Güler 2.12.2017 - 14:18
Ülkemizden de bir kent listeye dahil oldu.

Instagram yetkilileri, geride bıraktığımız günlerde popüler sosyal medya platformunun en ünlü 10 kentini açıkladı. İlk olarak profesyonel fotoğrafçıların uğrak durağı olan Instagram, daha sonrasında geniş kitlelere hitap ettiği için kullanım amacının dışına çıkmıştı. Şu anda milyonlarca üyesi bulunan platformu geride bıraktığımız senelerde Facebook yüklü bir rakam ödeyerek kendi bünyesine katmıştı. Facebook'un sağladığı imkanlar doğrultusunda şu anda her türlü görsel içeriğe erişebileceğiniz Instagram'ın popüler şehirleri arasında ülkemizden de bir şehir bulunuyor.

Instagram'ın en popüler kentleri arasında İstanbul da bulunuyor

Açıklanan bilgilere göre Instagram kullanıcıları en fazla Amerika Birleşik Devletleri'nin New York kentinden fotoğraf atıyor. Listeye ülkemizden giren İstanbul ise dokuzuncu sırada yer almakta. Sosyal medya kullanımında başı çeken ülkemizin böylesine bir listeye girememesi açıkçası bizi biraz şaşırtırdı.

Listenin tamamı ise şöyle, 

1 - New York, ABD
2 - Moskova, Rusya
3 - Londra, Birleşik Krallık
4 - São Paulo, Brezilya
5 - Paris, Fransa
6 - Los Angeles, California (ABD)
7 - St. Petersburg, Rusya
8 - Jakarta, Endonezya
9 - İstanbul, Türkiye
10 - Barcelona, İspanya

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 03:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2017 14:27
Bu yapıların neyi popüler, sanıyorum yalnızca ben anlayamıyorum. Benim için popüler, gidip görmek istediğim doğadır, yeşillik, ilginç çiçekler, acaip böcekler vb.
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2017 13:03
En popüler kent şehirleri söylüyor ama senin o dediğini bende çok seviyorum şimdiki gibi sadece gidip görmüyorduk yeşillikleri doğallığı onun içinde yaşıyorduk ama işte malum şehirleşme köyden şehir'e göç kentleşme doğal alanların bozulması tabiri caizse katledilmesi Tüm dünyada olan bu malesef...
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2017 12:55
bazı insanlar için popüler senin için değil bunda anlayamayacak birşey yok :) herkes doğa böcek sevmek zorunda değil kimisi taş seviyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2017 14:57
zaten klasik ya burda olabileicek 3-5 şehir daha var işte romaydı,tokyoydu falan filan tabi 3-5 sene içersinde bunlardan hangisi gider belli olmaz :) malum amerika ortalığı karıştırıp şehirlri yok etmeyi çok iyi biliyor bkz suriye
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×