Intel Alder Lake serisi 4 Kasım tarihinde piyasaya çıkabilir

Murathan Özlü
Murathan Özlü 27.09.2021 - 17:08
MSI'ın internet sitesinden yayınladığı donanım reklamı, Intel Alder Lake serisinin çıkış tarihini -4 Kasım- "istemeden" ortaya çıkarmış olabilir.

MSI'ın internet sitesinde yayınlanan bir soğutucu reklamı, Intel Alder Lake serisinin piyasaya çıkış tarihini "istemeden" ortaya dökmüş olabilir. MSI'ın  , MSI CoreLiquid R ve CoreLiquid K soğutucuları için yayınladığı bedava güncelleme seti etkinliği, 4 Kasım 2021 ile 30 Nisan 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. Videocardz isimli internet sitesi de biraz dedektiflik yaparak,  Intel Alder Lake serisinin çıkış tarihinin 4 Kasım olacağına kanaat getirmiş.

Intel Alder Lake serisi 27 Ekimde tanıtılabilir

Videocardz'a göre Intel'in 12.ci nesil işlemcileri, 27-28 Ekim tarihlerinde gerçekleşmesi planlanan Intel Innovation etkinliğinden önce duyurulacaklar. Etkinlik sırasında ise işlemciler ön siparişe açılacaklar, 4 Kasımda ise Intel Alder Lake piyasaya sürülecek ve ilk incelemeler de aynı tarihte yayınlanacak

Intel Alder Lake serisi

Ekim sonunda gerçekleşecek sunumda Intel'in, Alder Lake'i etkinliğin yıldızı olarak sunması beklendiği için, yeni donanımın çıkış tarihi ve ön siparişinin de o tarihte duyurulması mümkün.  Alder Lake'in çıkış tarihine dair tahminler doğruysa, ilerleyen haftalarda sık sık benchmark testleri ve bu yeni nesil işlemciler hakkında haberler duyabiliriz. Temmuz ayında "sızdırılan" bir performans testine göre Alder Lake, AMD'in en modern Ryzen'inden daha hızlı.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2021 23:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2021 20:30
Ya bırak, patlat bi Pentium5... :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Intel Alder Lake serisi 4 Kasım tarihinde piyasaya çıkabilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×