Intel Extrem Masters gamescom'da

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Intel Extrem Masters gamescom'da
Intel Extreme Masters dördüncü sezonda. Turnuvada Avrupa’nın Counter Strike 1.6 ve World of WarCraft sahalarındaki en iyi oyuncuları 20.000 dolarlık ödül için kapışıyor. Organizasyon 19-23 Ağustos arasında Köln’deki gamescom 2009 fuarında gerçekleşecek.

Turnuvada 10.000 dolarlık World of WarCraft Global Challenge’in yanı sıra yine 10.000 dolarlık Counter Strike Supercup yer alıyor. Ayrıca ESL Arena’nın tüm ziyaretçileri Quake Live’ta 1.000 dolar ödülü için rekabet edebilecek.

Intel Extreme Masters, 35 üzerinde ülkeden ve beş kıtadan en iyi bilgisayar oyuncuları için bir platform. Katılımcılar dünya şampiyonu unvanı ve toplamda 500.000 dolar olan para ödülü için yarışıyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 05:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Intel Extrem Masters gamescom'da

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×