Intensor LX 350

-
- 3.06.2010 - 12:31
Daha önce hiç hoplaya hoplaya oyun oynadınız mı?

Rahat bir oyun oynayabilmek ve oyundan tamamen zevk alabilmek için birçok oyun kumandası, ses sistemi vb. araç gereç icat edildi. E-Dimensional firması bu gizmolara yeni bir tür ekliyor. Bu Intensor Lx 350 adında bir oyun koltuğu! Evet yanlış duymadınız, oyuncular için titreşimli ve ses sistemli bir oyun koltuğu. 

Bu koltuğun o kadar çok özelliği var ki... Force feedback sistemi ile oyunlarda ki duruma göre sallanıyor, titriyor veya hoplatıyor :) . Mesela bir FPS'de arkanızdan vurulduğunuzda koltuğun sırt kısmı harekete geçiyor ya da siz ateş ederken silahın tepmesini canlandırıyor. Böylece oyunlar çok daha eğlenceli ve gerçekçi oluyor çünkü burada sadece joystick'i tuttuğunuz eliniz değil tüm vücüdunuz etkileniyor. Intensor LX'in bir başka özelliği ise yanında bağımsız 4 kanallı bir amfisi olması. Bu amfi aynı anda subwoofer görevi görüyor ve koltukta bulunan 4 kablosuz hoparlörü kontrol ediyor. Üretenler buna "4 Dimensional Acoustic Sound System" adını vermiş. Koltuğun bu özelliği sayesinde ekstra bir ses sistemine de gerek kalmıyor. Zaten üstündeki ses sisteminin 4.1 sistemlerden farkı yok. Eğer bu sesin başkalarını rahatsız edeceğini düşünüyorsanız kulaklık ile de kullanabilirsiniz. Oturduğunuz yerin sağ tarafına da bir kontrol paneli eklenmiş. Buradan oyunlarda atadığınız tuşlar ile rahat kullanım sağlayabilirya da koltuğun ayarlarını yapabilirsiniz. 

Intensor LX standart bir bilgisayar koltuğu ile hemen hemen aynı boyutlarda. Koltuğun en güzel yanı katlanabilmesi ve alttaki tekerleklerinin modüler olması. Bu da kullanımını çok kolay kılıyor. Koltuk her türlü pc ve konsol ile uyumlu olmakla beraber, içinden çıkan ekstra bir parça ile dvd sisteminize de bağlanabiliyor. 

Şimdi bu kadar çok özelliği olan birşeyin çok pahalı olacağını düşünyorsunuzdur kesin. Halbuki bütün bunlara sadece 199 dolar ile sahip oluyorsunuz. Intensor LX, Türkiye'de hiç bir yerde satılmıyor ama üreticinin web sitesinden sipariş edebiliyorsunuz. Böyle bir şeyin üstünde oyun oynamak ne kadar da zevkli olur ama.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 09:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Intensor LX 350

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×