İnternet Kafeler çağı NVIDIA ile yakalayacaklar

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 28.05.2013 - 16:53
NVIDIA, İnternet Kafelerde oyun deneyimini geliştirecek avantajlı koşullar sunuyor
İnternet Kafeler, Türkiye’deki oyun tutkunlarının buluştukları, oyun deneyimini yoğun biçimde paylaştıkları bir ortam. GPU teknolojisini ve oyun deneyimini geliştirmeyi temel amaç edinmiş NVIDIA, iCafe projesiyle Türkiye’deki İnternet kafelerin çağı yakalaması için bir fırsat sunuyor.  Internet Kafelerdeki en iyi oyunlar, en yüksek çözünürlüklü grafikler ve oyun deneyimini geliştiren NVIDIA teknolojilerini kullanarak oynanacak, oynayan kişilere en yüksek performanslı oyun deneyimini yaşatacak.

İnternet Kafe işletmeleri artık, MSI ve ASUS gibi sektör lideri iş ortaklarımızın NVIDIA grafik işlemcileriyle güçlendirdikleri, en kaliteli ekran kartlarına çok cazip fiyat ve en iyi finansal koşullar ile sahip olabilecek. Ekran kartının yanında birçok bileşeni artık çağın gerisinde kalan internet kafeleri de düşünen NVIDIA, sektörün lider PC üreticilerinden EXPER ile yaptığı ortaklıkla fiyat/performans odaklı, 36 aya varan taksit seçenekleriyle çeşitli PC çözümleri sunuyor. Koşullara uyan katılımcı İnternet Kafe işletmeleri arasında zaman zaman ödüllü oyun turnuvaları düzenlenecek. Çevrimiçi kayıt yaptıran işletmeler cazip kampanyalardan sürekli olarak haberdar olabilecekler, yeni NVIDIA ürün ve teknolojileri konusunda bilgilendirilebilecekler ve çeşitli promosyon ürünlerini ücretsiz olarak elde edebilecekler.

İnternet Kafeler çağı NVIDIA ile yakalayacaklar
İnternet Kafe projesi oyuncu odaklı bir proje olduğundan, en üst seviye oyun deneyimini yaşatmak ve bunu sağlayacak teknolojilere yer vermek  projenin temel hedefini oluşturuyor. Internet Kafe müdavimleri artık en  yeni oyunları Microsoft DirectX 11 Desteği, NVIDIA CUDA, NVIDIA PhysX ve 32x Kenar Yumuşatma teknolojileri gibi yeni birçok teknolojiyle deneyimleme şansı bulacaklar.

İnternet Kafelerin bu programa üye olması için gerekli aşamalar;

Başvuru adımları:
1. Web sitemizde bültenlere kayıt olmak için lütfen şu bağlantıyı tıklayınız:    http://www.nvidia.com.tr/object/icafe-newsletter-tr.html
 2. Değerli İnternet Kafe işletmecileri formu doldururken müşteri skalasında İnternet Kafe seçeneğini işaretlemeyi lütfen unutmayın.
3. Size ulaşabilmemiz için mutlaka Telefon bilginizi girmeniz gereklidir, yoksa NVIDIA yetkilisinin size ulaşma imkanı olmayacaktır.

Yasal uyarı: Vermiş olduğunuz bilgiler başka firmalar ve üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.  

- Basın Bülteni
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 19.05.2022 17:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
İnternet Kafeler çağı NVIDIA ile yakalayacaklar

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×