Internet kafelerin yeni gözdesi Aion

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Internet kafelerin yeni gözdesi Aion
NCSoft tarafından Cry Engine ile geliştirilen MMORPG oyunu Aion, tüm dünyada büyük ilgi görüyor. Bir araştırma şirketinin yaptığı çalışmaya göre yapım, Kore'deki Internet kafelerde oyuncuların en çok tercih ettiği isim oldu. İnsanların % 17'lik kısmı Aion oynarken, % 11'lik kısmı ise Assault OL oynuyor. Dünya çapında 11 milyon oyuncusu bulunan World of Warcraft, % 5'lik dilimle 5. sırada yer alıyor.

Internet kafelerin yeni gözdesi Aion


kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 11:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Internet kafelerin yeni gözdesi Aion

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×