İnternet tabanlı medya şirketi ILS Vision Türkiye'de

Can Furkan Gözütok 2.09.2014 - 18:32
Merlin'in Kazanı ve ILS Vision, el sıkıştı
ILS Vision (International Licensing Service) dijital hak lisanslama ve pazarlama, lisanslanan içeriğin internet üzerinde korunması ile birlikte dünyanın en büyük ikinci arama motoru olan YouTube'un sertifikalı olarak Türkiye'deki ilk ve en büyük Multi Channel Network ortaklarından biridir. İnternet tabanlı bir medya şirketi olarak, YouTube üzerinde 120 kanal ortaklığı ve 300 marka ile işbirliği sağlayarak Türkiye’nin en büyük internet televizyonunu yöneten data şirketlerinden biriyiz.

İnternet tabanlı medya şirketi ILS Vision Türkiye'de
YouTube üzerinde aktif olarak video paylaşımı yapan içerik üreticileri bizler için çok değerlidir. ‘Türkiye’nin ilk YouTube milyonerini yaratmak istiyoruz’ sloganıyla çıktığımız yolda oyun, yemek, tanıtım, parodi, dans, müzik gibi bir çok vertikalde video çeken içerik üreticiler ağımıza katılmak isterken, güncel olarakda diğer tüm içerik üreticilerini takip edip network ağımıza davet ediyoruz. Kısacası YouTube üzerinde uçan bir yetenek avcısıyız.

Her biri YouTube sertifikalı olan profesyonel ekibimizle birlikte içerik üreticilerinin gelişmesi için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. YouTube kanal optimizasyonu, kanal programlama, içerik yönetimi, creative paylaşım ve buna benzer hem stratejik hem teknik konularda workshoplar düzenleyerek içerik üreticilerinin hedef kitlelerini büyütmelerine ve içeriklerinin gelişmesine olanak sağlıyoruz.

Diğer taraftan büyük bir data şirketi olarak elimizdeki verileri analiz edip stratejiler kururak network ağımızda sürekli iş birliğimiz olan büyük markalar ile içerik üreticilerini bir araya getiriyoruz. Markalara ait olan ürünleri veya kampanyaları içerik üreticilerinin zihninde şekillendirip internet ortamında sunulmasını gerçekleştiriyoruz. Böylelikle markaların daha çok güçlenmesini aynı zamanda içerik üreticilerinin kanallarının, kitlelerinin ve gelirlerinin dahada büyümesine olanak sağlıyoruz.

Merlin'in Kazanı ekibi olarak, Youtube üzerinden ILS Vision firmasıyla, ortak bir çalışma gerçekleştirmek üzere el sıkışmış bulunmaktayız.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 17.06.2024 07:55
Kalan Karakter: 300 Gönder
İnternet tabanlı medya şirketi ILS Vision Türkiye'de
İlginizi Çekebilir