İnternet tarayıcısında Diablo II keyfi!

Can Arabacı
Can Arabacı 16.04.2014 - 10:59
Bir tık daha...
Reaper of Souls'a rağmen Diablo III'e ısınamayanlardansanız size güzel ve basit bir çözüm önerimiz var! İçinizdeki tıklama açlığını doyurabilecek bu çözüm okurlarımızdan Derya Bal tarafından geliştirilmiş: Diablo II Web Game.

Gerçekten de en basit ve saf haliyle Diablo II'yi temel alan bu oyunda tek yaptığınız şey ekrandaki yaratıkların üzerine tıklayarak onlar sizi öldürmeden onları öldürmeyi başarmak aslında. Ama söz konusu Diablo olunca bu basit formül bile sizi içine çekiyor tabii. Sabah sabah Techno-Labs ekibinden Ali'yle ofiste nostaljik bir "Aha bana Shaqo düştü! Sana ne düşmüştü Mephisto'dan?" muhabbeti döndürmemize sebebiyet vermesiyle bile kalbimizi çaldı doğrusu bu minik Diablo II varyasyonu. Eğer biraz kurcalarsanız Derya'nın dediğine göre bazı "gizli" bölgelere ulaşmak bile mümkünmüş. Hani elinize tahta bir bacak falan düşerse diye bu bilgiyi de araya sıkıştıralım dedik...

Bu arada sevgili Derya, eğer bu haberi okuyorsan en kısa zamanda Lord of Destruction eklentisini ve yeni sınıfları beklediğimizi de belirtelim. Şahsen bir Necro ya da Druid'e hayır demem doğrusu...

İnternet tarayıcısında Diablo II keyfi!
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2022 01:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
İnternet tarayıcısında Diablo II keyfi!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×