İnternet tarayıcısında Diablo II keyfi!

Can Arabacı
Can Arabacı 16.04.2014 - 10:59
Bir tık daha...
Reaper of Souls'a rağmen Diablo III'e ısınamayanlardansanız size güzel ve basit bir çözüm önerimiz var! İçinizdeki tıklama açlığını doyurabilecek bu çözüm okurlarımızdan Derya Bal tarafından geliştirilmiş: Diablo II Web Game.

Gerçekten de en basit ve saf haliyle Diablo II'yi temel alan bu oyunda tek yaptığınız şey ekrandaki yaratıkların üzerine tıklayarak onlar sizi öldürmeden onları öldürmeyi başarmak aslında. Ama söz konusu Diablo olunca bu basit formül bile sizi içine çekiyor tabii. Sabah sabah Techno-Labs ekibinden Ali'yle ofiste nostaljik bir "Aha bana Shaqo düştü! Sana ne düşmüştü Mephisto'dan?" muhabbeti döndürmemize sebebiyet vermesiyle bile kalbimizi çaldı doğrusu bu minik Diablo II varyasyonu. Eğer biraz kurcalarsanız Derya'nın dediğine göre bazı "gizli" bölgelere ulaşmak bile mümkünmüş. Hani elinize tahta bir bacak falan düşerse diye bu bilgiyi de araya sıkıştıralım dedik...

Bu arada sevgili Derya, eğer bu haberi okuyorsan en kısa zamanda Lord of Destruction eklentisini ve yeni sınıfları beklediğimizi de belirtelim. Şahsen bir Necro ya da Druid'e hayır demem doğrusu...

İnternet tarayıcısında Diablo II keyfi!
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 13:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
İnternet tarayıcısında Diablo II keyfi!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×