Interplay batıyor, Fallout Online tehlikede

Murat Sağlam
Murat Sağlam 1.06.2011 - 11:15
Ayrıca birkaç proje daha sallantıda
Fallout Online ve birkaç ufak projenin daha gün yüzü göremeyeceği haberleri dolaşmaya başladı. Bunun sebebi yapımcı firma Interplay'in borç batağında olması olarak gösteriliyor. Yani Interplay'in projelerini devam ettirecek finansal kaynağa artık sahip olmadığı söyleniyor. Hatta rakamlar devreye giriyor ve Interplay'in banka hesaplarında 3000 dolardan fazla para olmadığı belirtiliyor.

Interplay batıyor, Fallout Online tehlikede
Bu durum da, Fallout Online, Eartworm Jim 4, Stonekeep, ClayFighter ve Descent adlı oyunların durma aşamasına geldiği ve akıbetlerinin artık belirsiz olduğu anlamına geliyor. Çünkü firmanın söylediğine göre, geliştiricilere ve çalışanlara ödemelerinin yapılması imkansız durumda ve bu şekilde devam edilirse iflasın kaçınılmaz olduğu bariz bir durum.

Yılların Interplay'inin böyle bir durumda olması biz oyuncuları derinden yaralıyor aslında. Umarız bu durumdan kurtulmanın bir yolunu bulurlar ve bizlere yıllarca unutamayacağımız oyunlar sunmaya devam ederler.
Yorumlar 22
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Interplay batıyor, Fallout Online tehlikede

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×