Interstellar'ın yıldızı It: Chapter 2 kadrosuna katılıyor!

Interstellar'ın yıldızı It: Chapter 2 kadrosuna katılıyor!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.02.2018 - 15:51
It: Chapter 2 için yeni haberler gelmeye devam ediyor

It filmi ile birlikte palyaço korkusunu ayyuka çıkartan Pennywise karakteri geri dönmüş ve geçtiğimiz yılın en sağlam filmlerinden biri olmayı başarmıştı. Stephen King'in aynı adlı romanından uyarlanan ve korku filmleri arasında önemli bir rekoru da kıran It, 500 milyon dolar barajını da aşmayı başarmıştı. Filmin devam halkası olan It: Chapter 2 ile ilgili bugün oldukça önemli bir haber ortaya çıktı.

Interstellar yıldızı It: Chapter 2 kadrosuna katılabilir

It: Chapter 2 ile ilgili gelen raporlara göre Jessica Chastain filmin kadrosuna katılmak üzere. Geçtiğimiz aylarda oyuncu için dedikodular çıkmış ama resmi açıklama gelmemişti. hatta filmin hayranları oyuncunun da bulunduğu hayran yapımı posterlere de imza atmıştı. Filmin Haziran ayında başlayacak olan çekimlerinin açıklanmasından sonra Chastain ile görüşmelere başlandığı haberleri de gelmeye başladı. Daha önce Intersteallar, Crimson Peak ve Zero Dark Thirty gibi yapımlarda yer alan oyuncu, bu sene gösterime girecek olan X-Men: Dark Phoenix filminde de yer alıyor. 

Interstellar'ın yıldızı It: Chapter 2 kadrosuna katılıyor!

Jessica Chastain'in tahmin edebileceğiniz gibi Beverly Marsh karakterine hayat verebileceği belirtilmiş. Açıkçası olursa gayet güzel bir seçim olacakmış gibi duruyor. Toronto'da çekimlerine başlanacak olan filmde Bill Skarsgard'ı bir kez daha Palyaço Pennywise rolünde göreceğiz. 6 Eylül 2019'da gösterime girecek ve ilk filmdeki olaylardan 27 yıl sonrasında yaşananları anlatacak olan filmdeki oyuncu kadrosu hala belli değil.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 05:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.02.2018 00:16
Interstellar berbat bir film. Yeni neslin olağanüstü hayal gücüne yenik düşmüş bir popülerliği var sadece. Filmi onlar çekseydi efsaneler arasındaydı. Bu kadından yıldız falan değil, olsa olsa galakside bir yerde dönüp duran terk edilmiş uydu falan olur. Yıldızlara hakaret.
MK Okuru
MK Okuru 23.02.2018 08:12
Aynen katılıyorum ama film berbattı
MK Okuru
MK Okuru 22.02.2018 16:47
çok güzel anlamlı ve geleceği gören bir filmdi o dünyada olan olayların hepsi şu anki dünyamızda'da oluyor hemde hızlıca ama sonumuz sadece o filmdeki olay gibi mutlu sonla bitmeyecek büyük bir 'yok olma' ile bitecek dünyadaki toprak verimliliği git gide azalıyor su bitmese bile yiyecek bitecek...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.02.2018 22:26
guzel olacak guzel
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.02.2018 18:07
Interstellar değil de Martian olmasın o
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×