inXile + Unity'den ilginç bir topluluk deneyi

inXile + Unity'den ilginç bir topluluk deneyi

Mert Günhan
Mert Günhan 6.12.2012 - 15:28
Wasteland 2'de emeğinizin geçmesini ister misiniz?
Wasteland 2'nin yaratıcıları inXile ve Unity Technologies arasında yapılan bir deney sayesinde oyun endüstrisinde bir ilk gerçekleşiyor.

Her hafta inXile Wasteland 2 için 3D modele çevirilecek bir konsept parçası koyarak yaratıcı süreci arttıracak, inXile oyuncularla bu süreçte beraber çalışarak oyun tecrübesini daha iyi bir hale getirmeyi amaçlıyor. Bu Wasteland 2 deneyimini oldukça geliştirecek gibi. Eğer hayranların yaptığı modeller seçilirse ödeme yapılıp oyunun yapım ekibinde isimleri yazacak. Katılımcılar her hafta sunulacak işleri bu sayfadan takip edebilecekler. Gerekli 3D modelleri tasarlayıp Unity Asset Store'a yükleyecekler. Bu süreçte yaptıkları işler beğenilirse ödemeleri yapılacak ve oyunda isimleri geçecek. Modeliniz beğenilmese bile kaliteliyse Unity'nin Asset Store'una konularak satılabilecek, böylece gene de para kazanabileceksiniz.

inXile + Unity'den ilginç bir topluluk deneyi
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2021 17:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×