iOS'lara maymunlar geliyor

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 8.11.2011 - 13:22
Guybrush artık Apple cihazınızda
Telltale Games'in yeniden hayata geçirdiği Monkey Island serisi olan Tales of Monkey Island'ın ilk bölümü artık App Store'larda da mevcut. Oyun uygulama mağazasında konsol ve PC versiyonlarından farklı olarak Monkey Island Tales 1 adıyla satılıyor.

iOS'lara maymunlar geliyor
Oyunun hem standart iPhone versiyonu hem de HD iPad versiyonu 6.99 dolar. Geri kalan dört bölümün ne zaman yayımlanacağı henüz bilinmiyor.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
iOS'lara maymunlar geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×