iPad için üretilen ilk Türkçe HD oyun Cadı Kazanı çıktı!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 27.05.2011 - 10:43
iPad için geliştirilen ilk Türkçe HD oyun Cadı Kazanı, oyunseverlerin yeni favorisi olacak.
Her yaştan oyun tutkununa bağımlılık yaratacak Cadı Kazanı çıktı. iPad’e uygun ilk Türkçe HD oyun olan Cadı Kazanı, iPad, iPhone ve iPod’lara yüklenebiliyor. Eğlenceli grafiklerini HD görüntü kalitesiyle birleştiren oyun, cihaz üzerinde skor kaydetme özelliği ve sınırsız seviye seçeneği sunuyor.

iPad için üretilen ilk Türkçe HD oyun Cadı Kazanı çıktı!
Oyuncunun hız ve konsantrasyonunu test etme imkânı tanıyan Cadı Kazanı, Gorga Diyarı’nda geçiyor. Gorga adlı cadının sinsi yardımcısı Albert, yüzlerce yıllık büyü tarif kitabını kaybedince Gorga Diyarı bir sefalete sürükleniyor. Oyunu oynayanlar, Gorga’nın favori karışımlarını hazırlaması için yaşlı büyücüye yardım ediyor. Karışım hazırlanırken tabaklar boşaldıkça doldurmak da gerekiyor. Gorga’nın sunduğu tarifler doğru bir şekilde ne kadar hızlı hazırlanırsa o kadar yüksek puan kazanılıyor.

iPad için üretilen ilk Türkçe HD oyun Cadı Kazanı çıktı!
Türkiye’nin en çok ziyaret edilen gençlik sitesi Tipeez.com tarafından üretilen ve geliştirilen oyun, Apple Store’dan sadece 0.99 dolara satın alınabiliyor. Tipeez.com, yakın zamanda iki Türkçe oyunu daha oyun severlerin beğenisine sunmayı planlıyor.

- Basın Bülteni
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 10:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
iPad için üretilen ilk Türkçe HD oyun Cadı Kazanı çıktı!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×