iPhone 4, tarih yazıyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 29.06.2010 - 12:01
Firma tarihinin en başarılı açılışı
Apple'ın son yıllarda mobil piyasaya damgasını fena halde vurduğu iPhone, şu sıralar da 4 numaralı modeliyle ortalığı kasıp kavuruyor.

iPhone 4, tarih yazıyor
Her ne kadar bazı çekmeme problemleri olsa da cihaz, ilk haftasında 1.7 milyon satarak büyük başarı elde etti. Apple'ın Ceo'su Steve Jobs, bu açılışın şirket tarihindeki en iyisi olduğunu belirtti.
Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 16:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
iPhone 4, tarih yazıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×