1/3

iPhone 4S duyuruldu, çıkış tarihi belli oldu!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.10.2011 - 09:45
Biz iPhone 5 bekliyorduk, ama...
Aylardır kulaktan kulağa yayılan söylentiler, ardı arkasına yayımlanan konsept görselleri ve videoların ardından geçtiğimiz gün resmi olarak açıklandığı üzere Apple'ın yeni ürün tanıtım toplantısı birkaç saat önce gerçekleşti. Hemen herkes iPhone 5'in duyurulamasını beklerken Apple'dan iPhone 4S hamlesi geldi. Bu ihtimali de göz önünde bulunduran kişi sayısı pek azdı doğrusu.

Peki iPhone 4S'de neler var?

Apple'ın çift çekirdekli A5 işlemcisi ile çalışan iPhone 4S, Retina Display ekrana, 7 kat daha hızlı grafik işlemcisine ve daha uzun pil ömrüne sahip. 8 Megapixel kamerası bulunan cihazla 1080p HD kalitede video çekebileceğiz. Fotoğraf çekme konusunda da çok hızlı olan iPhone 4S, Samsung Galaxy S II ve HTC Sensetion gibi telefonların çekim hızını da geçiyor. Fotoğraflarda yüz tanıma özelliğinin de olduğunu belirtelim. Ayrıca iPhone 4S, 40 saat müzik çalabilecek, 6 saat Internet'te gezinme olanağı sunacak ve 10 saat video oynatabilecek.Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×