iPhone 8 Plus şarj olurken parçalandı

iPhone 8 Plus şarj olurken parçalandı

Furkan Güler
Furkan Güler 30.09.2017 - 12:54
Apple'ın başı dertte olabilir.

Geride bıraktığımız haftalarda güzel bir sunum ile tanıtılan iPhone 8 ailesi, ülkemizde olmasa da dünyanın belirli bölgelerinde çıkarak kullanıcıların beğenisine sunuldu. Yeni nesil iPhone 8 ailesinin en güçlü üyesi olan iPhone 8 Plus, Tayvanlı bir kullanıcının elinde ortadan ikiye ayrıldı. Hem de bu durumda kullanıcının herhangi bir hatası bulunmuyor. Söylenenlere göre telefon, orjinal kablo ve adaptör takılıyken şarj esnasında parçalarına ayrılmış. Ekran ve kasanın birbirinden ayrıldığı modelde nasıl bir hata olduğu bilinmiyor. Ancak dışarıdan baktığımızda, telefonun bataryasında bir sıkıntı olduğunu varsayabiliriz.

iPhone 8 Plus şarj olurken parçalandı

Aynı vaka bir Japon kullıcının başına da gelmiş ancak Apple, üretimde bir sıkıntı olduğunu belirterek ilk başta pek önemsememiş. Fakat ikinci bir şekilde telefonun tekrar ayrılması, Apple mühendislerini biraz tedirgin etmiş durumda. Apple yetkilileri, durumu incelemeye başladığını belirtti.

iPhone 8 Plus, parçalarına ayrıldı

iPhone 8 Plus şarj olurken parçalandı

Geride bıraktığımız sene Samsung Note 7 modelinin başına gelen hata, umarız Apple'ın başına gelmez. Böyle durumlar, markaların prestijini tabiri caiz ise yerle bir ediyor. Bazı kullanıcılar telefonun patladığını söylese de, görsellerde herhangi bir patlama belirtisi bulunmuyor.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 16:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2017 23:46
O yönden iyi zaten bu işin sorunun çözümü ve için de ve ve izleme sitesi de küre ödülleri bu yüzden bu yüzden çok bu yüzden yetkili servisi servisleri de o yüzden hadi konuşalım sen de bu sorunun cevabını buraya da yazayım diye konuştu ve ben ?? ve o zaman sonra sağol gene aynı girerim taksici ağır
MK Okuru
MK Okuru 9.10.2017 00:47
Kesin Korelinin biri google translate'le Apple'a çamur atıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2017 00:33
eee o kadar para yedirince senin yerine kendini parcalıyor işte tel akıllı da insanlar aptal
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2017 23:46
Keşke patlasa hepsi ?? Samsung'un hayali
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×