iPhone ile çekilen filmden ilk fragman geldi

iPhone ile çekilen filmden ilk fragman geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 30.01.2018 - 11:46
Akıllı telefon deyip geçmemek lazım.

Steven Soderbergh isimli yönetmenin akıllı telefon ile çektiği Unsane filminden ilk fragman geldi. Traffic, Logan Lucky ve Erin Brokovich filmlerinin yönetmeni olan Steven Soderbergh'in bu filmi önümüzdeki aylarda beyaz perdeye giriş yapacak. Tamamı iPhone 7 ile çekilen gerilim filminin fena durmadığını söyleyebiliriz. Başrolünde The Crown dizisinde oynamış Claire Foy'un bulunduğu Unsane'de, ana karakteri kendini takip ve rahat eden bir kişiden kaçmaya çalışırken akıl hastanesine düşmesini izleyeceğiz. Akıl hastanesinde ise en büyük korkuları ile yüzleşen ana karakterin çarpıcı sahnelerde oynayacağı belirtiliyor. Senaryo tarafı 2010 yılında vizyona giren ve Jackie Chan'in oynadığı The Spy filminin senaristleri James Greer ve Jonathan Bernstein'e emanet edilen filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceği belli değil.

iPhone ile çekilen Unsane filminden ilk fragman geldi

Ancak film Amerika'da 23 Mart tarihinde vizyona girecek. Diğer bir yandan iPhone 7'nin ortaya nasıl bir iş koyduğunu merak ediyoruz. İlk defa uzun metrajlı bir filmin çekiminde kullanılan iPhone 7, böylelikle iyi bir reklam çalışmasına da imza atmış oluyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 17:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2018 11:56
Görsel yeteneğin alet edavat ile ilgisi yoktur örnekte görüldüğü üzere
MK Okuru
MK Okuru 31.01.2018 11:19
Vardır maymun gibi insanlar kamera iyi olunca güzel çıkıyor iPhone bu boru değil iPhone 7 diyip geçmeyin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2018 12:05
Bana nedense Terminatör 2 de ki hastane sahnesini anımsattı. Hani Sarah Connor'a sulanan bir hasta bakıcı vardı eleman da ona benziyor zaten ama tabi ki Terminatör 2 ile kıyasladığımı düşünmesin kimse sonuçta buna benzer Paranormal Activity yapılmıştı Önemli olan senaryo tabi yoksa 4k olsa kaç yazar
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×