iPhone X'te bozuk ses sorunu yaşanıyor

iPhone X'te bozuk ses sorunu yaşanıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 13.11.2017 - 16:42
Kullanıcılar isyan etti.

iPhone X ile beraber 2017 yılını kapatan Apple, telefon hakkında gelen son kullanıcı yorumlarından oldukça memnun durumda. Onuncu iPhone olarak hayatımıza giriş yapan iPhone X'te yeni bir sorun baş göstermeye başladı. Söylenenlere göre Apple'ın yeni nesil telefonunda bozuk ses sorunu yaşanıyor. Hoparlörde müzik dinlerken cızırtıların olduğunu söyleyen kullanıcılar ise soluğu ilk olarak Apple mağazalarında alıyorlar. Ancak şu anda Apple mağazaları durum ile alakalı bir çözüm geliştirmedi. Özellikle sosyal medya ve iPhone forumlarında ortaya çıkan bu hatanın ardından Apple mühendislerinin hatayı gidereceği açıklandı.

iPhone X modellerinde yeni bir hata daha ortaya çıktı

Muhtemelen ortaya çıkan hata sadece yazılımsal olabilir. Eğer herhangi bir güncelleme ile bu sorun düzeltilemezse, Apple müşterilerine yeni telefon garantisi de veriyor. Donanım olarak kullanıcıya diğer iPhone modellerine göre daha fazla güç sunan iPhone X'in akıbeti umarız Samsung Galaxy Note 7 gibi olmaz. Hatırlayacağınız üzere Note 7'de ortaya çıkan bir mühendislik hatası yüzünden telefonlar kullanılmaz hale gelebiliyordu. Apple muhtemelen bir sonraki güncellemede bu hatayı düzeltecektir.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 22:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2017 09:24
999 dolarlık facebook makinasından ne beklenir ki ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Luke Skywalker
Luke Skywalker 13.11.2017 20:05
Note 7'ninki kullanılamaz hale gelmekten biraz fazlasıydı. :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×