1/6

İptal edilen Half-Life projesinin çizimleri

Emre Günen
Emre Günen 22.03.2011 - 13:16
Yoksa bu görüntüler Half-Life 3 için mi?
Tüm oyun dünyasının merakla beklediği yeni Half-Life oyunu hakkında en ufak bir haber için bile birbirimizi yiyoruz. Sadece biz mi? Tüm dünya oyuncuları da aynı şekilde, çıkacak en ufak bilgi kırıntısının bile üstüne balıklama atlıyor. NeoGAF forumlarında konuşulan yeni bir konu da iptal edildiği söylenen Half-Life projesi hakkında...

2004 yılından bu yana profesyonel olarak oyunların sanat departmanında çalışmış olan Randy Humphries, iptal edildiği iddia edilen bir Half-Life projesi için hazırladığı artworkleri internet üzerinden yayımladı.

Bu proje Half-Life 3 mü, yoksa ek paket mi bilinmez ama Half-Life için hazırlandıkları kesin.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×