İptal edilen P.T., Unreal Engine 4'de tekrar yapıldı

İptal edilen P.T., Unreal Engine 4'de tekrar yapıldı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 13.11.2017 - 13:33
Sizce nasıl olmuş?

SmoggyChips isimli YouTube kullanıcısı, kanalında yayınladığı yeni video ile oyunculara Konami'nin iptal edilen P.T. isimli oyununu Unreal Engine 4 üzerinde tekrar yapmaya çalıştığını gösterdi. Bu proje hala üzerinde çalışılan bir iş olsa da oyunun yayınlanıp yayınlanmayacağını henüz bilmiyoruz. Bu arada oyunun konsolda demo olarak yayınlandığını belirtelim. Bu yüzden PC oyuncularının oyunu denemesi için büyük bir şans olabilir. Ancak, projenin telif hakları yüzünden hiç zaman yayınlanmama gibi bir şansı da bulunuyor.

Konami'nin iptal edilen P.T. oyunu tekrar yapıldı

SmoggyChips'in P.T. projesi ne zaman biter, henüz belli değil. Ayrıca, kendini tekrar eden bir harita mı yoksa oyun içi mekaniklere sahip olan bir haritaya mı sahip olacağı da bilinmiyor. Kısacası henüz hiç bir şey belli değil. Konami, P.T.'yi geliştirirken, oyun sadece haritadan oluşan, hiç bir mekaniğe sahip olmayan basit bir gerçek zamanlı aksiyon oyunuydu ve SmoggyChips tarafından yayınlanan video da oyunun önceki hali ile benzerlik göstermekte. Bu yüzden bu hayran yapımı projede ekstra mekanikler beklemek biraz hayal gibi geliyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 13:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2017 13:19
olmamış
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×