İptal edilen Star Wars 1313'ten 2 yeni görsel daha yayınlandı

İptal edilen Star Wars 1313'ten 2 yeni görsel daha yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 27.03.2020 - 11:58
2012 yılında duyurulan ve Disney'in LucasArts haklarını almasından sonra iptal edilen Star Wars 1313'ten yeni görüntüler gelmeye devam ediyor.

İptal edilen Star Wars 1313 projesinden yeni ekran görüntüleri gelmeye devam ediyor. İlk olarak E3 2012 fuarında duyurulan ve farklı teması ile dikkat çeken oyun Disney'in LucasArts'ı, doğal olarak Star Wars markasını almasıyla birlikte iptal olmuş ve rafa kaldırılmıştı. her ne kadar sonrasında oyunla ilgili bazı açıklamalar gelse de proje tekrar gün yüzü görmemişti. Geçtiğimiz günlerde ise oyuna dair bir sızıntı ile karşılaşmıştık. Bugün ise iptal edilen Star Wars 1313 için iki yeni ekran görüntüsü daha ortaya çıktı.

İptal edilen Star Wars 1313'ten 2 yeni görsel daha yayınlandı

Ekran görüntülerine baktığımızda tıpkı önceki görsel gibi oyun içi olduklarını görüyoruz. Hatta görseller aynı gezegenden, aynı bölümden alınmış. yani arka plan ve atmosfer bir önceki görselde olduğu gibi fazlasıyla dikkat çekiyor. Bu ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz;

İptal edilen Star Wars 1313'ten 2 yeni görsel daha yayınlandı

İptal edilen Star Wars 1313'ten 2 yeni görsel daha yayınlandı

Star Wars 1313 hakkında;

Star Wars 1313 üçüncül şahıs kamera açısına sahip olacak ve tıpkı Fallen Order gibi aksiyon, macera türünde olacaktır. Coruscant’ın karanlık bölgeleri dahil birçok mekana yer verilecek oyunda bir ödül avcısını kontrol edecektik.

Projenin iptalinden sonra konuyla ilgili bir açıklama yapan LucasFilm başkanı Kathleen Kennedy, bu projeden umutlarını kesmediklerini şu sözlerle ifade etmişti; "Bu kadar değerli projeleri rafa kaldırmak bencilce olurdu. Bu projelerin hakkında konuşmak, değerlendirmek ve geliştirmek gerek ve biz de tam bunları yapmaya çalışıyoruz." Bu sözlere rağmen malesef Star Wars 1313 için olumlu bir adım atılmadı. Kim bilir belki saman altından hala yapımı devam ediyordur.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 06:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bilgekhan
Bilgekhan 27.03.2020 16:14
Disney'in böyle bir şeyi de iptal etmesi oldukça garip. Kurgusu sağlam duruyor ve hikayesiyle oyuncuyu kendine çekebilir bir yapıda gibi bir imaj veriyor. Mandolarian'dan önce bu kurguyu deneyeceklermiş anlaşılan. Yani zamanında çıksaydı orjinal bir yapım olacaktı hikayesiyle. Umarım devam edilir projeye, Jedi Fallen Order'daki grafik ve modelleme seviyesine yakın duruyor görseller.
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2020 00:08
Disney değil EA iptal etti bu oyunu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.03.2020 15:53
Kör ölür badem gözlü olur,Kel ölür sırma saçlı olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.03.2020 13:26
the mandalorian ve jedi falle order'ın başarısından sonra EA ellerini ovuşturarak bakıyordur bu oyuna. Online temelli olmayan mandalorian hikayesi anlatacak bir oyunun para getireceği garantisi olunca bu oyunun gelme olasılığı çok yüksek.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×