İptal edilen The Dark Knight gün yüzüne çıktı!

Deniz Aslan
Deniz Aslan 3.02.2016 - 18:17
The Dark Knight iptal edilmeseymiş PS3 için çıkacakmış
2008 yılında yapımına başlanan The Dark Knight geliştirilme aşamasındayken EA Games tarafında iptal edilmiş.Christopher Nolan'ın filminin sonrasını konu alan Pandemic tarafından yapılan The Dark Knight eğer iptal edilmeseymiş Temmuz 2008 yılında çıkışını gerçekleştirecekti. Ama malesef iptal edilen The Dark Knight PS3 için çıkışını gerçekleştirememiş.

Pandemic tarafından geliştirilen The Dark Knight çıkış zamanını es geçmesinden sonra proje Ocak 2008'de EA tarafından satın alınmış ve daha sonra Pandemic bu satıştan sonra biraz bütçe elde etmiş ve yeniden oyunun geliştirilmesine başlamış. Ama bütün denemelere rahmen Pandemic yeniden başarısız bir sonuçla oyunu tamamlayamamış. EA Games bu sefer The Dark Knight'ın çıkış tarihini Aralık 2008 tarihi olarak belirlemiş ama Pandemic bir kez daha gecikme yapınca EA yetkilileri The Dark Knight'ın yapımından vazgeçmiş ve başka yapımlara doğru yönlenmiş. Aşağıdaki videodan  The Dark Knight hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz, iyi seyirler!

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 00:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.02.2016 11:24
batman begins i oynamıştım. oyun aman aman değildi ama kesinlikle potansiyeli vardı. benim fikrim rocksteady de bu oyunu görüp etkilendi ve onun üzerinden gittiler çünkü "korkutma" teması dahil birçok benzerlik vardı oyunda. ayrıca ikinci oyunu çıkarmadıkları iyi olmuş arkhamla yarışamazlardı bence
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.02.2016 20:14
Bilgi sahibi olamadım. İngilizcem o kadar iyi değil maalesef. İngilizce öğren, diyecek olanlara sesleniyorum: Zaten öğreniyorum, artislik yapmayın...
MK Okuru
MK Okuru 3.02.2016 21:43
daha çabuk ingilizce öğren
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.02.2016 01:22
sevgili editörler söylemek isterim ki,sizin yapmanız beklenen şey tüm üyeleri gelişmelerden haberdar etmeniz,ya oraya o videoyu hiç koymayın,ya da editörlük gereği altyazılayın başka bi yere yükleyin izlesin insanlar . biliyorum meşakatli,ama sizin işiniz de bu ne yazıkki .öneri olarak görün lütfen.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İptal edilen The Dark Knight gün yüzüne çıktı!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×