İptal olan Resident Evil 2, hayata mı dönüyor?

İptal olan Resident Evil 2, hayata mı dönüyor?

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 1.11.2012 - 21:50
Elsa Walker?
Daha önce iptal olan Resident Evil 2 oyununu hatırlıyor musunuz? Elsa Walker ve Leon Kennedy'nin içerisinde bulunduğu oyun? Şu aralar belki de en güzel haberi bizlere Resident Evil verdi. Ama haber bu sefer Capcom'dan değil.

Bir YouTube üyesi olan MrBZork, zamanında iptal olmuş olan Resident Evil 2 ile ilgili bir video yayımladı. İşin ilginç yanı şu ki; videoda "daha önce görülmemiş" yerler mevcut. Hatta Noel için bile videoda ipuçları görüyoruz. Bunun bir fan yapımı olduğu doğru gibi görünüyor, söylentiler bu yönde. Şu noktada hiçbir şey belirli değil. Fakat bu tip bir görüntü bile, özellikle Resident Evil hayranlarını geçmişe tekrar geri götürecektir.

İyi seyirler.

  


                
                                                        
Editör'ün Notu - Batuhan Kavruk: Şu aralar, gerçekten en sevindiğim haber kesinlikle bu oldu. Geçmiş zamanlar, nostalji dönemleri; o zamanlar küçüktük tabii. Capcom'un hakim olduğu dönemler. (Hala üstat, o ayrı.) Dino Crisis'in Resident Evil ile karşılaştırıldığı, ama iki oyuna olumsuz yorum yapanların bile ikisini de "Elite" biçimde oynadığı dönemler. Küçüktük diyorum yahu; camdan fırlayan Raptor yüzünden 3 gün uyuyamamıştım. Ama bitirmiştim. Bütün serilerini bitirmiştim! Tabii ki de evet!

Ahhh ah.. Ah eski günler.. Good Ol' Days!
        
Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 07:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×