Iron Harvest sinematik fragmanı yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 31.07.2020 - 12:17
KING Art tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanacak strateji oyunu Iron Harvest için yeni bir sinematik fragman yayınlandı.

Geliştirici KING Art ve yayıncı Deep Silver, gerçek zamanlı strateji oyunu Iron Harvest'ın sinematik fragmanını yayınladı. Oyun, 1 Eylül 2020 tarihinde Epic Games Store ve Steam aracılığıyla PC için çıkışını gerçekleştirecek. Türkçe arayüz ve altyazı seçeneğine de sahip olan oyunun, PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri daha sonraki bir tarihte yayınlanacak. Bu arada oyunun Standart sürümü 92 TL, Deluxe sürümü de 128 TL fiyat etiketiyle Epic mağazasında ön siparişe açıldı.

Iron Harvest sinematik fragmanı yayınlandı

Iron Harvest sinematik fragmanı yayınlandı

Iron Harvest, 1920 ve sonrasındaki alternatif gerçeklikte Büyük Savaş'ın hemen ardında geçen, gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Oyun destansı tek oyunculu modda, eşli harekatlarda ve savaş meydanındaki kıyasıya düellolarda dev dieselpunk makineleri kontrol etmeni sağlıyor. Iron Harvest klasik gerçek zamanlı strateji oyunu hayranlarının uzun süredir beklediği çoklu oyuncu moduna sahip.

Geleneksel yollar, bilimsel ve teknolojik gelişmelerle birbirine giriyor. Bu sırada Avrupa hâlâ Dünya Savaşı'ndan aldığı yaraları sarıyor. Şehirler yeniden yapılıyor ve kırsalda Iron Harvest çağı başlıyor. Çiftçiler Büyük Savaş'ın savaş meydanlarında savaşmış yürüyen devasa makinelerin kalıntılarını keşfediyorlar.

Bu kaosun ortasında Avrupa'nın varlığını riske atan yeni bir tehdit ortaya çıkıyor. Gizli güçler ellerinden gelen her şeyi tüm ulusları istikrarsızlaştırmak için kullanıyor. Amaçları dünyayı tekrar yangın yerine çevirmek ve kontrolü ele geçirmek.

Özellikler

• En iyi haliyle klasik gerçek zamanlı strateji - Onlarca farklı birim tipini savaşa sür, dikkatlice onları koru ve binaları parçalarına ayır. Hayalet yaklaşım gibi farklı türlerde taktikler geliştirmek için acele etmeden plan yap. Robotlar. Robotlarımız var. Bolca.

• Güçlü tek oyunculu görevler ve ilgi çekici hikaye - Kapsayıcı ve destansı bir hikayeyi deneyimle ve üç ana görev boyunca 20'den fazla görevi oyna. Dokuz karizmatik kahramanın ve onların müthiş yardımcılarının Avrupa'daki maceralarına katıl. Bir arkadaşınla takım ol ve tüm görevlerde omuz omuza eşli modda ustalaş.

• Tam kontrole sahip birisin - 40'tan fazla birim tipine ve benzersiz yeteneğe sahip 9 kahramanla üç farklı bölgeyi yönet. İstediğin her şekilde çatışma ve çok oyunculu maçlar kur. Kişisel oyun arayüzünü ve favori giriş kontrollerini ayarla.

• Yoğun eşli ve rekabetçi çok oyunculu mücadele - Sıralamalar, dereceli maçlar ve liglerle rekabetçi bir çok oyunculu mod. Çatışma ve zorluk haritaları arasından istediğini seç ve ister tek başına istersen çok oyunculu oyna.

• Üssünü kur ve koru - Kaynak puanları topla, üssünü kur ve birim üretimini ve araştırmanı korumak için destek yerleştir.

Oyunun yayınlanan sinematik fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz. Son olarak oyunun açık betasının bugün başlayacağını belirtelim. Betaya Steam üzerinden herkes katılabilecek.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2022 02:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2020 14:04
bu ıyun vardı zaten tekrardan yapmışlar. güzel olur inşallahç.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Iron Harvest sinematik fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×