Iron Man 4'te Robert Downey Jr. yok!

Iron Man 4'te Robert Downey Jr. yok!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 8.05.2013 - 10:06
Tony Stark nereye gidiyor?
Geçtiğimiz hafta vizyona giren Iron Man 3'te Tony Stark karakterini canlandıran aktör Robert Downey Jr., belirtilene göre olası bir Iron Man 4 filminde olmayacak.

Dün gece Los Angeles'ta Iron Man 3'ün başarısını kutlamak için özel bir akşam yemeği düzenleyen aktör, aynı zamanda The Avengers 2 ve The Avengers 3 filmleri için de görüşmelere başladı. Aktör her ne kadar 2012'de gişe rekorları kıran The Avengers'ın devam filmleri için rol almak istiyor olsa da, yeni bir Iron Man filminde oynamak istemediğini belirtti.

Iron Man 4'te Robert Downey Jr. yok!
Finans analisti Doug Creutz, olası bir Iron Man filminde Robert Downey Jr.'ın dışında bir aktör oynatmanın, özellikle Thor, Captain America ve Hulk gibi Marvel filmlerinin yanında çok daha yüksek bir gelir elde eden Iron Man serisinin, diğer filmlerle arasındaki farkı kaldıracağını belirtiyor.

The Avengers 2'nin 1 Mayıs 2015'te vizyona girmesi bekleniyor. The Avengers 3'ün ise 2017'den önce gösterime girmesi beklenmiyor.
Yorumlar 175
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2020 05:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×