Iron Man ön çizimleri !

Mert Çalım
Mert Çalım 3.06.2010 - 12:31
Iron Man ön çizimleri !

Iron Man ön çizimleri !

Marvel lisanslarının kötü idare edildiği söylenedursun, Sega, yakında piyasa çıkacak olan, Jon Favreau imzalı Iron Man filmini temel alan oyunun ön çizim çalışmalarını basına dağıttı. Iron Man’in ya da tankların neye benzediğini bilmeyen herkes için harika bir haber! Şükürler olsun ki çizim sanatçıları var. Baskıyı durdurun! Iron Man ile ilgili başka çizimler bulduk ve onları da eklemek istiyoruz!

Üstelik bunlardan çok daha fazlasını bulabileceğiniz de bir gerçek. Hemen bir Google araması yapın ve binlerce Iron Man “ön çizimi” bulabileceğinizden emin olun. Sega bunu yapmaya mecbur muydu acaba? Bize sadece Iron Man’in tanklarla savaşacağı söylenebilir, biz de kafalarımızı huzur ile doldurabilirdik. Eğer bu çizim, Iron Man masaüstü duvar kağıdı olarak gönderilseydi çok daha hoşgörülü olabilirdim.

Ayrıca, Comic Con’da dün gösterilen Iron Man fragmanını izlemek için de, Superhero Hype’ı kontrol edebilirsiniz. Tankların önünde diz çökmüş bir Iron Man’dan daha etkileyici olduğu kesin.

Yazarımızın, her halinden pek gününde olmadığı anlaşılıyor. Ama bir yandan da haklı gibi...

KAYNAK
Iron Man ön çizimleri !
kotaku.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 08:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Iron Man ön çizimleri !

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×