Iron Man'in ilk filmdeki kostümü Mark III çalınmış olabilir

Iron Man'in ilk filmdeki kostümü Mark III çalınmış olabilir

Nagihan Selin İnce
Nagihan Selin İnce 9.05.2018 - 22:01
Mark III kostümü kayıp

Robert Downey Jr.'un ilk Iron Man filminde giydiği orijinal Mark III kostümünün kayıp olduğunu bildirildi. Marvel, 2008 yılında ilk Iron Man filmi ile eleştirmenlerden tam not aldı ve süper kahraman filmlerini yeniden tanımlayarak on senedir genişleterek devam ettiği Marvel Sinematik Evreni'nin temelleri atmıştı. İşte bu filmde kullanılan Robert Downey Jr. tarafından bizzat giyilen kostümün ortadan kaybolması ile  Los Angeles Polis Departmanı araştırma başlattı.

Mark III kostümü kayıp, polis konuyu araştırıyor

Seri boyunca, Tony orijinal Mark I modeli ve Mark XLIV “Hulkbuster” dahil olmak üzere Iron Man takımının birçok versiyonunu yarattı - ama en ikonik görünümü ilk filmde yer alan idi kuşkusuz: Mark III. Ne yazık ki, bu kıyafetin depolandığı Pacoima, California film depolama tesisinden eksik olduğu bildirildi.

LAPD sözcüsü Rosario Herrera, basına şu anda hırsızlığın araştırıldığını ve diğer bazı eşyaların çalındığını da ekledi. Söylenene göre, 320.000 $ 'lık bir eksiklik söz konusu depoda, tüm kostüm en son şubat ayındaki sayımda yerindeymiş ama şimdi takımın başı, göğsü, bacağı ve kolları eksik. İddia edilen soygun, rutin bir kontrolden sonra tesisin sahipleri tarafından polise bildirilmiş. Soruşturmada şu anda herhangi bir ipucu yok ve diğer eksiklerin neler olduğunu bildirilmedi.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2021 17:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.05.2018 23:28
Downing bunuda yürütmüştür
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×