Işık, Alan Wake'de en büyük silahımız olacak!

Oğuz Sasi
Oğuz Sasi 3.06.2010 - 12:31
Işık, Alan Wake'de en büyük silahımız olacak!


Işık, Alan Wake'de en büyük silahımız olacak!


Remedy tarafından 10 Mayıs 2010 tarihinde Xbox360 platformuna özel olarak piyasaya çıkacak Alan Wake' in baş yazarı Sam Lake, oyunun zorluk seviyesine bağlı olarak karşılaştığımız durumlarda ne gibi taktikler izleyeceğimize dair bilgiler geldi. Oyuncuların zor anlarda ışık kaynaklarına başvurmalarının en akıllı yöntem olacağını dile getiren Lake. '' Işık Alan Wake' de deliliği ve güvenliği temsil ediyor.
Oyuncunun savaş eşyası ve hayatta kalma garantisi. Oyunda karşılaşılacak düşmanlar normal saldırılara karşı karanlıktan da güç alarak tekrar hayata dönme özelliğine sahipler. Ta ki oyuncunun ışık kaynaklarıyla bu özelliklerini ortadan kaldırmasına dek. Karanlıkla ilişkilerini kesmek için el feneri, işaret fişeği tabancası, işaret ışıkları, sersemletici el bombaları ve motorlu araçların farları bazı silahlar arasında yer alıyor. ''
dedi.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2022 08:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Işık, Alan Wake'de en büyük silahımız olacak!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×