İskandinav mitolojisinde geçen Phantomgate duyuruldu

İskandinav mitolojisinde geçen Phantomgate duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.08.2018 - 13:42
Yeni mobil macera RPG oyunu için ön kayıtlar başlıyor

Netmarble Corporation, bugün iOS ve Android cihazlar için geliştirdiği yepyeni macera RPG oyunu Phantomgate'i yayınladığını duyurdu. Oyuncular, ilhamını İskandinav Mitolojisinden alan oyun için Google Play'den ya da resmi ön kayıt sitesinden kayıt yaptırarak, oyun yayımlandığında aralarında Toprak Özü Kutusu Kademe 1 ve oyun içi parası olarak kullanılan 100 Elmas ve 30 bin Altın kazanacak.

Fantastik macera Phantomgate

Phantomgate oyunu iki boyutlu, bilmecelerle dolu bir macera ile klasik sıra tabanlı, PVP özellikli RPG savaşlarına getirilmiş benzersiz özelliklere sahip. Hikâyesini zengin İskandinav mitolojisinin geleneklerinden alan oyun, oyuncuların gizemli bilmecelerle dolu egzotik yerlerde fantastik bir maceraya çıkmasını sağlıyor.

Oyuncular, oyunun hikâyesi boyunca cesur ve genç bir Valkyrie olan Astrid'i, annesini çılgın tanrı Odin'in pençelerinden kurtarmak için çıktığı yolculukta takip edecek. Astrid'in yolculuğu ilerledikçe oyuncular, Hayal olarak bilinen eşlikçileri toplayacak, evrimleştirecek ve yaptıkları savaşlarda onlardan faydalanacak.

Eylül 2018’de yayınlanacak

Phantomgate, Eylül 2018 tarihinde tüm dünyada yayınlandığında konsol kalitesinde grafiklere sahip muhteşem platform bölümleri, zorlayıcı bilmeceler, toplanabilir Hayaller ve daha fazlası, Midgard topraklarını araştıran oyuncuları bekleyecek.

Basın Bülteni

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 10:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2018 09:14
Oyun Ubisoft un Child of Light oyunun mobil hali. Bi ara apk indirip kurmuştum. Gayet güzel bir oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
oXelight
oXelight 18.08.2018 18:20
Oyun JRPG. Netmarble Asya elmas kasmalı oyunlarına neden bu kadar kafayı taktı anlamış değilim. Pazara sunduğu bir çok oyunu Pay2win.
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2018 09:13
Oyun netmarble yapımı değil zaten. Netmarble sadece yayıncı. Yapımcısı Level 9 diye bi firma.
Kalan Karakter : 300 Gönder
ferhoste
ferhoste 18.08.2018 17:57
iskandinav mitolojisi, yunan mitolojisi, eski mısır vs vs...keşke dünyanın en eski medeniyetlerine ev sahipliği yapmış anadolu topraklarındaki mitler de bilinse de dünyaya bu platformlarda duyrulsa...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2018 15:52
mobil oyunlar pc oyunları geçti bence..inanılmaz güzel oyunlar çıkıyor,uzandığınız yerden saatlerce sıkılmadan her tür oyunu oynayabiliyorsunuz..netmarble oyunlarıda inanılmaz başarılı ayrıca sektörün lideri kesinlikle!
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×